Invent

Proje Danışmanlığı


Bilişim teknolojileri, büyüyen işletmelerdeki kontrol zorluğunu ortadan kaldırıp kontrollü büyümenin önünü açmaktadır. Teknopalas yeni nesil teknolojileri kullanarak üretim, lojistik, tekstil, gıda ve ilaç sektöründe firmaların verimliliğini artırmaya yönelik anahtar teslim projeler sunmaktadır. Bugüne başarılı birçok UHF RFID projesine imza atmış ve özellikle UHF RFID teknolojileri üzerine projeler gerçekleştiren Teknopalas ; bilgi, deneyim ve uzmanlığını Proje Danışmanlık Hizmeti olarak sunmaktadır.

Teknopalas olarak RFID projelerinin her adımını kendi bünyemizdeki ekiplerimizle gerçekleştirerek RFID sistemlerinde donanım, etiket, cihaz yazılımları ve sistem entegrasyonu dahil olmak üzere birçok konuda AR-GE çalışmalarında bulunmaktayız. Bu çalışmalarda ve birçok farklı RFID uygulamasında, konusunda uzman yazılım mühendisliği zekâları ile çalışıyoruz.

Teknopalas‘ın farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan RFID çözümleri ile ilgili olarak vermiş olduğu danışmanlık hizmeti sayesinde RFID teknolojisi yatırımlarınızda başarılı sonuçlar elde edersiniz.

Teknopalas, ATID, Alien, Sirit, Rafsec, Omni -ID, Confidex, Claridy, Intellefelex, WDI gibi birçok küresel RFID üreticisinin  Türkiye temsilciliğini almış ve tüm bu donanımlar  üzerinde uygulamalar geliştirerek tercih edilen, saygın bir oyuncu olmuştur.  Bu anlamda; Demirbaş Takip Sistemi, VIPAS Personel Takip Sistemi, VIPAS VIP Geçiş Sistemi, Gerçek Zamanlı Ürün Lokasyon Belirleme Sistemi, Araç Kontrol Sistemleri, Kütüphane Sistemi, Intellicount Hızlı Sayım Sistemi, Depo ve Sevkiyat Takip Otomasyonu, Kantar Otomasyon Sistemi Teknopalas tarafından modellenip uygulamaya konulmuş projelerden bazılarıdır.

Projelerimiz hakkında Çözümler sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

This page is also available in: İngilizce

Günlük’ten

Adres

Teknopalas Merkez Ofis

Adres: Merve Mah. Atatürk Cad.
No: 314 Sancaktepe Istanbul 34791
Tel: 0216 465 94 00-01
Faks: 0216 465 94 02
E-posta: bilgi@teknopalas.com

Scroll to top