Invent

İnsan Kaynakları


Firmamızda çalışma olanağı bulunan tüm arkadaşlarımıza sağladığımız eğitim olanakları ve kendini geliştirme şansı ile ilerlemeyi ve gelecek hedeflerimize ulaşmayı amaç edinmekteyiz.

Teknopalas çalışanları tepeden inme yöntemlere direnç gösterir , değişimin mantığının anlatılmadığı durumlara karşı çıkar, çok soru sorar, sorumluluk alır ve gerektiğinde paylaşır, öğrenmeye ve üretmeye eğilimlidir. Teknopalas olarak odak noktamız olan İnovasyon ve AR-GE de başarılı olmak için bu enerjiyi kullanmaktayız. Sahip olduğumuz enerji sayesinde tek tek bir anlam ifade etmeyen yap-boz parçalarını, ilişkileri, ayrıntıları, yöntemleri ve davranışları, usulünce bir araya getirmekte ve bu enerjiden  itici güç üretmekteyiz.

  • En alt kademedeki personelimizden, müdürlerimiz ve iş ortaklarımıza kadar tek bir vücut olarak çalışıyoruz. Karşılıklı güven, saygı ve açık iletişim ile etkin bir işbirliği içerisinde hareket ediyoruz.
  • Yenilikçi fikirlerin oluşması için gerekli iletişim ve esnek ortamı sağlayarak, bu fikirlerin uygun projelerde değerlendirilmesine imkan tanıyoruz.
  • Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır.
  • Yetkilendirilmeye, inisiyatif kullanmaya ve çalışanlarımızı yaratıcı, üretken kılan “istek” enerjisine inanıyoruz.
  • Birbirini geliştiren, paylaşımcı bir vizyonun hem şirket gelişimi hem de kişisel gelişim açısından en faydalı şirket içi iletişim yolu olduğu fikrini paylaşıyoruz. 

En değerli kaynağımızın insan olduğunun farkındayız ve başarı odaklı, bilgi ile hayal gücünü birleştirebilen, sorumluluk alabilecek, genç, dinamik yazılım mühendislerini de aramıza bekliyoruz. Özgeçmişinizi Başvuru Formu‘na tıklayarak gönderebilirsiniz.

Öğrencilerin öğrenim hayatlarında edindikleri teorik bilgileri pratik uygulamalarla birleştirilmesine olanak veren Teknopalas, şirketimize ve üniversite öğrencilerine karşılıklı katma değer sağlayacak Üniversite-Sanayi işbirliği çalışmaları odağında iş hayatını tanımaları ve iş deneyimi kazanmaları sağlamak  amacı ile öğrencilere staj veya yarı zamanlı iş olanakları sunmaktadır. Öğrencilerin bitirme projeleri, yüksek lisans ve doktora tez çalışma konularına yardımcı olmaktadır. Teknopalas olarak; üniversite öğrencilerine sağladığımız staj ve çalışma olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz. Özgeçmişinizi Başvuru Formu‘na tıklayarak gönderebilirsiniz.

Teknopalas İK Takım Arkadaşları Arıyor

Teknopalas Yüksek Teknoloji Sistemleri tarafından geliştirmiş olan ve geliştirmeye devam edilen yenilikçi teknoloji ürünlerinin bir parçası olmak istiyorsanız CV nizi bize yollayın.

Okul ve bölüm olarak yazınızı

En fazla 2 MB

CAPTCHA
Please wait...

This page is also available in: İngilizce

Günlük’ten

Adres

Teknopalas Merkez Ofis

Adres: Merve Mah. Atatürk Cad.
No: 314 Sancaktepe Istanbul 34791
Tel: 0216 465 94 00-01
Faks: 0216 465 94 02
E-posta: bilgi@teknopalas.com

Scroll to top