Invent

Misyon Vizyon ve Değerler


Misyon

Küçülen dünyamızın sürekli gelişen büyük adımlara  ihtiyacı olduğunun farkında olan bir hizmet anlayışı ile yorulmadan, bıkmadan, evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten; araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir yönetim anlayışı ile geliştirdiğimiz özgün projelerle  öncü olmak için varız..

Vizyon

Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde rakiplerimizden farklılaşarak, gelişen ve sürekli yenilenen, dünyanın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk sanayiindeki öncü konumunu güçlendirerek ve sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak RFID sektöründe ülkemizin en büyük iki firmasından biri, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak…

Değerler

Üstün kalitede ürün ve hizmet sunmak

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlere dair memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmak için gerekli testleri ve çalışmaları yapmaktayız. Proaktif kalite yaklaşımı ile müşterilerimiz, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce bizler de bunları saptayıp giderme yönünde çaba gösteriyoruz.

Eğitim, bilgi paylaşımı ve sürekli gelişim

Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Yetkilendirilmeye, inisiyatif kullanmaya ve çalışanlarımızı yaratıcı, üretken kılan “istek” enerjisine inanıyoruz. Birbirini geliştiren, paylaşımcı bir vizyonun hem şirket gelişimi hem de kişisel gelişim açısından en faydalı şirket içi iletişim yolu olduğu fikrini paylaşıyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçları ile içinde bulundukları durumu anlayarak , geniş bir bakış açısıyla değerlendirmek ve sürekli iletişim kurmak kültürümüzün bir parçasıdır. Ayrıca müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefliyoruz.

İşbirliği ve takım çalışması

En alt kademedeki personelimizden, müdürlerimiz ve iş ortaklarımıza kadar tek bir vücut olarak çalışıyoruz. Karşılıklı güven, saygı ve açık iletişim ile etkin bir işbirliği içerisinde hareket ediyoruz.

Yenilikçilik

Yenilikçi fikirlerin oluşması için gerekli iletişim ve esnek ortamı sağlayarak, bu fikirlerin projelerde değerlendirilmesine imkan tanıyoruz.

This page is also available in: İngilizce

Günlük’ten

Adres

Teknopalas Merkez Ofis

Adres: Merve Mah. Atatürk Cad.
No: 314 Sancaktepe Istanbul 34791
Tel: 0216 465 94 00-01
Faks: 0216 465 94 02
E-posta: bilgi@teknopalas.com

Scroll to top