Invent

Patentler


Teknopalas olarak RFID projelerinin her adımını kendi bünyemizdeki ekiplerimizle gerçekleştirerek RFID sistemlerinde donanım, etiket, cihaz yazılımları ve sistem entegrasyonu konularında AR-GE çalışmalarında bulunmaktayız.

Bu çalışmalarda RFID uygulamasında, konusunda uzman yazılım mühendisleri ile çalışıyoruz. Bir işi yaparken sahip olduğumuz yenilikçi yaklaşım tarzı sayesinde çalışmalarımızın her aşamasında “Bu işi yapmanın daha iyi bir yolu var mı?” sorgusundan hareket etmekteyiz. İşte bu arayış sayesinde daha iyi yolları ilk keşfeden olma,  müşterilerimiz için onların farklılıklarını temel alarak farklı yollar yaratma ve hep daha fazlasını sağlamak için çalışmaktayız.

İnovasyon alanında gösterdiğimiz çabaları sahip olduğumuz patentlerle de ispatlamaktayız. Bu kapsamdaki projelerimiz; RFID etiketleri ve etiketlerin farklı üretim metotları, RFID teknolojisinin kütüphanelerde kullanımı, RFID teknolojisinin ürün ve kişi takibinde kullanımı, RFID teknolojisi araç geçişlerinde ve takibinde kullanımı, kantar teknolojisinde kullanımı, güvenlik öncelikli alan olmak üzere, depolama, hızlı sayım, tedarik takibinde ve birçok farklı alanda 18 tane patent başvurusu ve tesciline sahip bir firmayız. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte AR&GE departmanımız yeni ürün ve sistem geliştirmektedir. Bu geliştirmiş olduğu veya ürettiği teknolojiler için patent başvurularımız devam etmektedir.

This page is also available in: İngilizce

Günlük’ten

Adres

Teknopalas Merkez Ofis

Adres: Merve Mah. Atatürk Cad.
No: 314 Sancaktepe Istanbul 34791
Tel: 0216 465 94 00-01
Faks: 0216 465 94 02
E-posta: bilgi@teknopalas.com

Scroll to top