HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

 

2005 yılında RFID & IoT alanında Yüksek Teknoloji Sistemleri üretmeye başladık. Başladığımız tarihten bu yana sadece ülkemizde değil, dünya çapında da başarılı projeler ve çözümler ürettik. Teknopalas firması sağladığı çözümler ile iş verimliliğini arttıran, müşterisine tasarruf ettirten daha fazla zaman ve kazanç sağlayan bir firma haline geldi.

VİZYONUMUZ

Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde rakiplerimizden farklılaşarak, gelişen ve sürekli yenilenen, dünyanın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk sanayiindeki öncü konumunu güçlendirerek ve sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak RFID sektöründe ülkemizin en büyük iki firmasından biri, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak…

MİSYONUMUZ

Küçülen dünyamızın sürekli gelişen büyük adımlara ihtiyacı olduğunun farkında olan bir hizmet anlayışı ile yorulmadan, bıkmadan, evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten; araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir yönetim anlayışı ile geliştirdiğimiz özgün projelerle öncü olmak için varız..

BAŞARILAR

NELERİ BAŞARDIK?

TECRÜBELİ VE DİNAMİK EKİP

Yetiştirip geliştirdiğimiz tecrübeli ve dinamik ekibimizle RFID teknolojisini farklı çözümler ile farklı sektörlerde
en yüksek seviyelere
taşıyoruz.

RFID YAZILIM HİZMETLERİ

Sizlere özel çözümlerimizin yanı sıra mevcut yazılımlarınızda değişiklik yapmadan, ara modüller aracılığıyla RFID teknolojisinin entegrasyonunu sizler için mümkün kılıyoruz.

RFID OKUYUCU TASARIMI

Kullanım sağlayacağınız sektörleri göz önünde bulundurarak sizlere en uygun RFID okuyucuları öneriyor uygun olduğu taktirde sizlere yeni okuyucular tasarlıyoruz.

RFID ETİKET ÜRETİMİ&TASARIMI

Her ihtiyaca uygun sahip olduğumuz yüzlerce etiket ile yetinmiyor siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarımlı RFID etiketleri üretmekten kaçınmıyoruz.

RFID ANTEN TASARIMI

Sizler için özel olarak tasarlayıp, ürettiğimiz farklı açı, polarizasyon ve kazanç değerlerine sahip antenlerimiz ile projelerinize
kolaylık kazandırıyoruz.

PROJE DANIŞMANLIĞI

TEKNOPALAS firması olarak sahip olduğumuz uzman kadro ile RFID ve IoT alanındaki başarılarımızı birleştiriyor, yurt içi ve yurt dışında özel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz .

AMACIMIZ

İŞ SÜREÇLERİNİZDE VERİMLİLİĞİNİZİ ARTTIRACAK EN İDEAL RFID ÇÖZÜM VE ÜRÜNLERİNİ SAĞLAYABİLMEK

RFID ve IoT alanında kurulduğumuz günden bu yana yeni projelere imza atıyoruz. Projelerimizde ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hedefimiz doğrultusunda sahip olduğumuz tecrübeli ekip ve yüksek teknoloji cihazlarımız ile hizmet veriyoruz. Sizlerin problemlerini dinliyor ve en uygun olan çözümü sunuyoruz.

%

MEMNUNİYET ORANI

%

GERİ DÖNÜŞ ORANI

KALİTE POLİTİKAMIZ

TEKNOPALAS YÜKSEK TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ A.Ş kuruluş, kalite politikasını aşağıdaki şekilde oluşturmuştur;

TEKNOPALAS YÜKSEK TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ A.Ş.’nin hedefleri;

 • Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
 • Şirketin her kademesinde ortak bir düşünce ve iletişim birliği sağlayarak, çalışmalar arasında bir birlik oluşturmak,
 • Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak böylece sürekli inovasyona katkılarına sağlamak,
 • Hayal gücünü, yeteneğini ve takım ruhunu çalışanların kendilerini geliştirmelerini ve özgüvenlerini artıracak eğitim almalarını sağlayarak takım anlayışı içinde çalışmak,
 • Üretirken, topluma karşı sorumlu, ahlaki ve milli değerlere saygılı olmak,
 • Değişime ve sürekli iyileşmeye her zaman hazır ve açık olmayı birleştirerek, teknolojik gelişimler ışığında, başta yönetim olmak üzere; dinamik ve profesyonel tüm çalışanları ile, müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak müşteri odaklı çalışmak; zamanı etkin ve verimli kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
 • Kalite anlayışı çerçevesinde yasal mevzuatlara uyarak gelişmek,
 • Personel ve tedarikçi kalitesini artırarak değişime ve sürekli iyileşmeye her zaman hazır ve açık olmaktır.

 GENEL MÜDÜR

ZAMAN TÜNELİ

2005

 • İlk deneyim , ilk RFID okuma denemesi. Her şey , bir tenis topu üzerine yapıştırılan RFID etiketin hareketli halde okunabilmesi ile başladı.
 • Çoklu nesne okuma ve yorumlama süreci, algoritmalar üzerinde çalışma.

2006

2007

 • İlk çözüm, RFID teknolojisi ile demirbaş takibi.
 • Türkiye’nin ilk RFID fuarı Teknopalas’ın öncülüğünde gerçekleşti.

2008

2009

 • HGS‘nin altyapısı kuruldu, ilk kez araç camlarında uzak mesafe okuma sağlandı. Geliştirilen çözüm için ‘patent’ alındı.
 • Dünya’da ilk UHF RFID temelli ‘Kütüphane Sistemi’ kuruldu, açılışını dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

2010

2011

 • Teknopalas , 5000 m2 ‘lik yeni merkezine taşındı , Türkiye ve Avrupa’nın en büyük RFID & IOT demo alanı kuruldu. Onlarca sistemin demosu, çalışır şekilde müşterilerin hizmetine sunuldu.
 • Üretim takipte Türkiye’nin en kapsamlı projesi hayata geçirildi.

2013

2014

 • Tekstil sektöründe devrim niteliğinde inovatif projeler hayata geçirildi.
 • Aktif sistem, ilk tasarım, ilk çalışan  prototip.

2016

2018

 • Yurtdışı açılımında ivme kazanırken yeni pazarlarda Endüstri 4.0 teknolojisini kullandık.
 • Türkiye’nin İnovasyon Liderleri yarışmasında 5 farklı kategoride Türkiye’nin en inovatif şirketlerinin seçildiği yarışmada KOBİ Alanında 2. RFID & IOT Alanında 1. olduk.

2019

2022

 • İnovasyon Stratejisi kategorisinde Türkiye ikincilik ödülü aldık.