Perakende sektöründeki etiketleme, mevcut etiket bilgilerini güncelleme gibi işlemleri hızlandırmak amacıyla Teknopalas AR-GE ve teknolojik imkanlarıyla etiketleme yazılımı Titulus Celer ‘ı geliştirmiştir.

Titulus Celer; çoklu baskı, mevcut barkodlu etiketten kopya çıkarma ve fiyat güncelleme gibi normal şartlarda uzun zaman alan işlemleri tek bir dokunuşla yapmanızı sağlar. Program sahip olduğu excel formatında veriyi içeri ve dışarı aktarabilme özelliği sayesinde mevcut stok yazılımınızla entegre şekilde çalışmayı mümkün kılar.

Farklı ve özel etiket dizaynlarınızı sistem ile birlikte sunulan etiket tasarım ara yüzü ile sağlayabilir ve tüm tasarımlarınızı perakende etiketleme sistemi cihazlarınıza otomatik olarak yükleyebilirsiniz.

Perakende Etiketleme Sistemi Yazılım Özellikleri

 

Tekli Basım:

Barkodu okutulan etiketin güncel fiyat bilgilerini içeren yeni bir etiket çıktısı alınır.

Çoklu Basım:

Barkodu okutulan etiketin kopya sayısı girilerek güncel fiyat bilgilerini içeren bir etiketlerin çıktısı alınır.

Manuel Basım:

Barkod okutma işlemi yapılmadan basılmak istenen etiketin barkod numarası girilerek veya listeden seçilerek çıktısı alınır.

Etiket Şablonları:

Özel etiket dizayn uygulaması ile dilediğiniz kadar farklı etiket tasarımları ekibiniz tarafından tasarlanıp çıktısı alınabilir.

Veri Aktarımı:

Mevcut stok yazılımınız ile entegrasyon sonucu Excel formatında içeri ve dışarı aktarımı veri alışverişi mümkündür.

Kullanıcı Dostu Tekil Arayüz:

Kullanıcıların rahat kullanabileceği bir platform oluşturulmuştur.

Perakende sektöründe hızlı ve büyük adımı Titulus Celer ile atın!

Perakende Etiketleme Sistemi Çalışma Prensibi

Mevcut stok programınızdan güncel fiyat listesi excel formatında dışarı aktarılır. Titulus Celer mobil terminal üzerinden fiyat listesi içeri aktarılır. Tekli veya çoklu etiket basım ekranına geçilir ve mobil terminal üzerindeki tetik yardımıyla etiket okutulur ve yeni etiket otomatik olarak yazdırılır.

Titulus Celer, Eren Holding bünyesindeki Lacoste, Burberry, Gant gibi markaların etiketlenmesinde başarıyla kullanılmaktadır.